Przeczytaj więcej opinii zadowolonych klientów!

5/5
U Kacpra wzięłam jedną sesję na próbę, ponieważ zaczęłam mieć poważny problem ze stresem w pracy. Mnóstwo zadań i krótkie terminy to typowa sytuacja w agencji reklamowej. Jakoś nigdy nie ufałam psychologom i sądziłam, że wyrzucam pieniądze, ale postanowiłam chociaż spróbować. Byłam naprawdę zaskoczona, ponieważ ta jedna sesja wystarczyła. Kacper zrozumiał przyczyny mojego stresu i dał mi narzędzia do radzenia sobie z nim. Korzystam do dziś 🙂
Brygida Głowacka
Web Analyst w Cube Group
5/5
Jestem bardzo szczęśliwa że spotkałam na swojej drodze Kacpra. Przez ostatnich 5 lat nie byłam szczęśliwą osobą, nie miałam żadnego celu w życiu i nie wiedziałam czym chce się zajmować w przyszłości. Taka wegetacja wpływała negatywnie na moje samopoczucie, jak i na samoocenę. Zdecydowałam się to zmienić i trafiłam na Kacpra. Uważam, że to był przewrotny moment w moim życiu. Już po pierwszych rozmowach pojawiły się w mojej głowie pomysły. Mam mnóstwo energii, którą chcę wykorzystać na naukę oraz poznawanie nowych rzeczy. Kacper jest osobą godną zaufania. Z wielkim zaangażowaniem i sercem podchodzi do swoich klientów. Jesteśmy w stałym kontakcie. Otrzymuję naprawdę dużo wsparcia i zrozumienia z jego strony, ale także wiele ciekawych materiałów dzięki którym mogę się rozwijać 🙂 NAPRAWDĘ POLECAM !
Marlena Czarnecka
Obsługa klienta Mercedes/freelancerka
5/5
Sesje z Kacprem dają inspirację. To niezwykłe jak swobodna rozmowa, może prowadzić do nowych odkryć, przemyśleń. Czasem nie chodzi o to by otrzymać rozwiązanie na tacy, a o zmianę perspektywy. Choć bywa niewygodne to jednak pozwala zmienić kierunek działań. Gorąco polecam spotkania z Kacprem!
Ewa Majcherkiewicz
Koordynator kolonii i obozów
5/5
Kim jest dobry Coach? Kimś, kto potrafi zadać właściwe pytanie w odpowiednim czasie. Kimś, kto prowokuje trochę w swoich pytaniach by dotrzeć do sedna problemu. Taki właśnie jest Kacper Lisiak. Zgłosiłem się z problemem nadmiernego kontrolowania wszystkiego w życiu. Do pewnego momentu mechanizm się sprawdzał, ale przy dwójce małych dzieci po prostu kosztowało mnie to za dużo stresu. Po coachingu zrozumiałem pułapkę myślenia w jaką sam się zapędziłem oraz poczułem ogromną ulgę, że nie muszę już mieć wszystkiego pod kontrolą. Rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze, był czas na przemyślenie, zastanowienie się, refleksję. Takiej rozmowy potrzebowałem. Jeszcze raz dziękuję i oczywiście polecam Kacpra z całego serca.
Michał
Inzynier procesu
Nie przegap okazji. Oferta ograniczona.Odbierz prezent - 30 minutową sesję wstępną o wartości 100 zł!

Będę przysyłał Ci także sprawdzone i wartościowe materiały!

Dołącz do społeczności!

Przewiń do góry